ChaosTurkey MC, 9 EYLÜL 2015 tarihinde kurulan, İstanbul merkezli bir “Motosiklet Kulübü”dür.

ChaosTurkey MC üyeleri için “ben” demek “biz” demektir.

İsmimiz; dünya ve ülke gündeminden, hatta yaşadığımız yüzyılda her bireyin kendi varlığında da hissettiği “kaos ortamının” yansımasıdır. ChaosTurkey MC’nin her üyesi, vatanını ve bu topraklarda birlikte nefes aldığı, yaşadığı herkesi sever ve korur, Atatürk’ün ilkelerini benimsemiştir, geleneksel kültürümüze ait örf ve adetlere saygılıdır.

ChaosTurkey MC üyeleri, insan sevgisinin yanında, doğaya, çevreye ve dünyayı paylaştığımız tüm canlılara, hayvanlara karşı saygılı ve koruyucudur.

Bilinçli motosiklet kullanımının temel hedeflerden biri olduğu kulübümüzde, bir “cruiser/chopper sahibi olmak” ve “chopper felsefesine saygı duymak” esastır.

Kurucular Konseyi Yönetimi, üye ve aday üyeleriyle güçlü bir kardeşlik bilinci içerisinde hareket eden ChaosTurkey MC  sürücüleri için, motosiklet kullanmak her şeyden önce bir özgürlüktür. Ancak bu özgürlüğü yaşarken ve savunurken, “başkalarının” hak ve özgürlüklerine saygı duymak, toplumda birlikte yaşadığımız yayalara ve diğer taşıt sürücülerinin haklarını da gözetmek, kollamak ve adil olmak değişmez felsefemizdir.